2025. 02. 23. Vasárnap Alfréd napja
Jelenleg a TV-ben:

Sajtóklub

Következik:

Csörte 20:05

Címlap

Címlap: Óvatosan fogalmazva is dőreség, amit az ellenzék állít az iskolaőrségről

Valóban erőszakszervezetként fog működni az iskolaőrség és ha a cél a pedagógus védelme a bántalmazással szemben akkor miért nem támogatja ezt az ellenzék? A probléma komplex, sok esetben már csak következmény a tanárokkal szembeni atrocitás, de mi a jó válasz? Erről lesz szó a Hír TV Címlap című műsorában, a vendégek pedig Czunyiné Bertalan Judit, a Fidesz országgyűlési képviselője , Párkányi Eszter, az Alapjogokért Központ elemzője és Hegedűs Barbara, a Fidelitas alelnöke.

  • Címlap: Óvatosan fogalmazva is dőreség, amit az ellenzék állít az iskolaőrségről

Most lehet olyanokat hallani, hogy egy erőszakszervezet lesz az iskolaőrség, de akkor ez azt jelenti, hogy beviszik a diktatúrát az iskolákba? – kérdezte M. Dobos Marianne, műsorvezető.

Biztos csak valami ellenzéki félreolvasás lehet mert egy jogszabály alkotásánál a benyújtók szándékát, a jogalkotók szándékát kellene figyelni és szerintem itt egyértelmű a helyzet. Mégpedig az iskolai atrocitások visszaszorítása, a pedagógusok bántalmazásának a megelőzése és általában az iskolán belüli erőszak megelőzése vagy annak a kiküszöbölése. Ez egy nagyon nehéz és komplex kérdés és problémakörként is az. Ez egy lehetséges eszköz és nyilván halvány köze sincsen a diktatúra fogalmához. Nyilván amiért az ellenzék számára jó ezt mondani vagy szeretik ezt a szót, de hát  történelmi hagyományaik a diktatúra mellett foglaltatnak velük állást. Óvatosan fogalmazva dőreség, amit mondanak tessenek elolvasni a jogszabály-tervezetet.

-          mondta Czunyiné Bertalan Judit, a Fidesz országgyűlési képviselője.

Hír TV

Ezek is érdekelhetik

Legfrissebb híreink

CDU az első, az AfD a második helyen áll a német választáson + videó

CDU az első, az AfD a második helyen áll a német választáson + videó

A vasárnapi választáson 29 százalékkal Freidrich Merz és a CDU/CSU áll a német szövetségi választások első helyén a legfrissebb exit pollok szerint. A második helyen 19,5 százalékkal az Alice Weidel vezette AFD, a dobogó harmadik fokán pedig 16 százalékkal Olaf Scholz és a SPD áll.
Napi aktuális extra - Németország választ

Napi aktuális extra - Németország választ

A HírTV vasárnap 22 órától élő műsorban foglalkozik a németországi választással. Ferkó Dániel műsorvezető várja a nézőket vendégeivel, Bauer Bencével. az MCC Magyar-Német Intézet igazgatójával és Mihálovics Zoltánnal, a Makronóm Intézet geopolitikai elemzőjével. 

Műsorok

Svenk, a HírTV mozimagazinja

Svenk, a HírTV mozimagazinja

A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Sajtóklub - ajánló

Sajtóklub - ajánló

Aktuális kérdések, hétről-hétre! Fontos témák, kivételes vélemények! Minden vasárnap 19 óra 10 perctől órától jelentkezik Sajtóklub című műsorunk.
Vezércikk - ajánló

Vezércikk - ajánló

Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
Paláver - ajánló

Paláver - ajánló

A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.

Kapcsolódó tartalmak

Címlap: Az EP-ben intézményesítették az elmebajt

Címlap: Az EP-ben intézményesítették az elmebajt

A Címlapban Párkányi Eszter, az az Alapjogokért Központ elemzője, Timkó Eszter színművésznő, Laborczy Szilvia, a Néven Nevezem blog szerkesztője és Sáfár Mónika, színművésznő. Műsorvezető: M. Dobos Marianne.
Címlap: Megint egy kisebbség hangoskodik

Címlap: Megint egy kisebbség hangoskodik

A gyermekvédelmi törvény kapcsán pont a gyerekekről sikerült elterelni a figyelmet? A Címlapban Fodor-Horváth Zsófia, Szőnyi Kinga és Rátkai Erzsébet. Műsorvezető: M. Dobos Marianne.
@ 2021 Hír TV ZRt. Minden jog fenntartva!