2020. május 25.,
hétfő, Orbán napja

A Hír TV sporthírei

Marozsán Dzsenifer iránt a Manchester City érdeklődik

A németek magyar származású olimpiai bajnok labdarúgója a Lyonnal az elmúlt három idényben bajnok és BL-győztes lett.

Jani Réka és Marozsán Fábián nyerte a Budapest Kupát

Marozsán Fábián és Jani Réka, valamint a második helyezett Stollár Fanny és Fucsovics Márton kettős a döntő vegyespáros mérkőzése után.

Ötven bajnoki óta veretlenül a Groupama Arénában

A Ferencváros labdarúgócsapata szombaton tovább írta a hazai veretlenség tavaly megdöntött rekordját.

Zárt kapuk mögött nyert a Ferencváros

Labdarúgó NB I - Ferencváros-Debrecen 2-1

A Forma-1-es csapatok elfogadták a költséghatár csökkentésének ütemezését

Az első futam így július 5-én az Osztrák Nagydíj lehet, ami után következne július 19-én a Brit, majd augusztus 2-án a Magyar Nagydíj.

Nem segítette a TUE több olimpiai éremhez a gyógyszerre jogosult sportolókat

A WADA honlapján olvasható következtetést az a tanulmány tartalmazza, amelyet az ügynökség öt olimpia adatait elemezve készített.

Biciklis rendőrök segítik a kerékpárosokat a Nagykörúton

Véglegesen megmaradhatnak a körúton a biciklisávok-vallotta be a főpolgármester-helyettes.

Garázs: A nosztalgikus Toyota Corolla

Bessenyey Zoltán és Vida János ezúttal egy régebbi típusú, Toyota Corolla kipróbálására kaptak lehetőséget.

Elhunyt Sitku Ernő, 149-szeres válogatott kosárlabdázó

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének gyászjelentése felidézi, hogy Sitku Ernő négyszeres bajnok, kétszeres Magyar Kupa-győztes.

Fucsovicsék legyőzték Babosékat

Fucsovics Márton és Stollár Fanny 3-0-ra legyőzte Babos Tímea csapatát a tenisz Budapest Kupa pénteki nyitónapján.

Szécsi Zoltán: Szó szerint életmentés történt

A patinás, 110 éves egri klub eltűnt volna, ha nem kap 300 millió forintos támogatást a kormánytól.

Folyatódik a labdarúgó NB I és a Magyar Kupa

Az OTP Bank Ligában a címvédő és listavezető Ferencváros az első fordulóból elhalasztott mérkőzésen fogadja a Debrecent, míg a Magyar Kupában az elődöntők első felvonásait rendezik meg.

Törlik a tokiói olimpiát, ha jövőre sem lehet megrendezni

Thomas Bach szerint ha a koronavírus-járvány miatt jövőre sem lehet megrendezni a tokiói nyári játékokat, akkor később már nem is fogják.

Hamarosan újra indul a lovassport Magyarországon

Ugyan "zárt kapuk mögött", de hamarosan újra versenyeket rendez a Magyar Lovassport Szövetség.