2020. január 20.,
hétfő, Fábián, Sebestyén napja

A Hír TV sporthírei

Fucsovics bravúrral jutott be az Ausztrál Open második fordulójába

A magyar teniszező négy szettben legyőzte a 13. kiemelt kanadai Denis Shapovalovot.

Magyarország-Szerbia 27-0

Ahogy a magyar férfiak szombaton - 26-0 Málta ellen -, úgy most a nők is lenullázták ellenfelüket, ami rendkívül ritka a vízilabdában.

Jégkorong Magyar Kupa - Huszonöt év után nyert újra az FTC

Az FTC-Telekom nyerte a jégkorong Magyar Kupát, miután a miskolci négyes döntő vasárnapi fináléjában 6-3-ra legyőzte a Hydro Fehérvár AV19 együttesét.

Csodálatos győzelem Szlovénia ellen

A magyar válogatott 29-28-ra legyőzte Szlovéniát vasárnap az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában Malmőben.

IWF-válságülés Dohában

A botrány miatt a súlyemelés kikerülhet az olimpiai programból, és felfüggeszthetik a Nemzetközi Súlyemelő Szövetség működését.

Gálamérkőzésen lett csoportelső a magyar válogatott

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra győzte le a máltai csapatot.

Tokió 2020: Megérkezett az olimpiai ötkarika a japán fővárosba

A jelkép hivatalos avatására jövő pénteken kerül sor, pontosan hat hónappal az olimpia július 24-i kezdete előtt.

Vízilabda Eb - Döntetlen a spanyolok ellen

A magyar férfi válogatott második csoportmérkőzésén 11-11-es döntetlent játszott csütörtökön a spanyol csapattal a budapesti olimpiai kvalifikációs vízilabda Európa-bajnokságon.

Az oroszok legyőzésével negyeddöntős a magyar női válogatott

A házigazda magyar női vízilabda-válogatott biztosította negyeddöntőbe jutását a Duna Arénában zajló Európa-bajnokság A csoportjából, miután a harmadik fordulóban.

Fantasztikus győzelem Izland ellen

Szenzációs játékkal 24-18-ra nyert a magyar kézilabda-válogatott Izland csapata ellen az Európa-bajnokság csoportkörének záró fordulójában. Dánia kiesett!

A Magyarországon nevelkedett Roy Nissany, az F1-es Williams új tesztpilótája

Roy Nissany ha tehetné, egy magyar zászlót is felfestetne a versenyautóra az izraeli mellé.

Bravúros döntetlen Dániával

A magyar férfi kézilabda-válogatott 24-24-es döntetlent játszott hétfőn az olimpiai és világbajnok dán csapattal az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, Malmőben.

Szlovákiát is könnyedén legyőzte a magyar női válogatott

Bíró Attila együttese hétfőn Szlovákia csapata ellen nyert 20-2-re.

Külföldre távozott Irán egyetlen női olimpiai érmese

Politikai okokból külföldre távozott Kimia Alizadeh, Irán egyetlen női olimpiai érmes sportolója.