2025. 01. 19. Vasárnap Sára, Márió napja
Jelenleg a TV-ben:

Paláver

Következik:

Célpont 18:05

Belföld

Kocsis Máté: Gyurcsányék támadják a rezsivédelmi alapot

Gyurcsány-világ Magyarországon többet nem lesz, most pedig megvédjük a magyar családokat az elszabaduló energiaáraktól! - írta a Facebookon Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője szerdán.

  • Kocsis Máté: Gyurcsányék támadják a rezsivédelmi alapot

"Hosszú hetek hallgatása után előkerültek Gyurcsányék, és mi az első közlendőjük? Na, mi? Hát persze hogy a rezsivédelmi alap megtámadása!" - olvasható a bejegyzésben. Kocsis Máté szerint nem is csoda, hogy a választási zakó után is ez a legfontosabb nekik, ők ugyanis mindig csak emelték a megélhetési költségeket: háromszorosára a gáz és kétszeresére az áram árát.

Emlékeztetett arra, hogy a kormányzásuk alatt a fizetésekhez képest a magyar családok fizették a legtöbbet az egész unióban. "Most pont fordítva van és ez szemlátomást zavarja Feriéket, de hiába próbálkoznak, rossz hírünk van számukra: Gyurcsány-világ Magyarországon többet nem lesz, most pedig megvédjük a magyar családokat az elszabaduló energiaáraktól!" - olvasható a bejegyzésben.

MTI 

Ezek is érdekelhetik

Legfrissebb híreink

471 napot töltöttek a pokolban

471 napot töltöttek a pokolban

Az iszlamista Hamász terrorszervezet átadta a Vöröskeresztnek a vasárnap kiszabaduló három izraeli túszt - jelentette be a Nemzetközi Vöröskereszt vasárnap délután.

Műsorok

Svenk, a HírTV mozimagazinja

Svenk, a HírTV mozimagazinja

A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Sajtóklub - ajánló

Sajtóklub - ajánló

Aktuális kérdések, hétről-hétre! Fontos témák, kivételes vélemények! Minden vasárnap 19 óra 10 perctől órától jelentkezik Sajtóklub című műsorunk.
Vezércikk - ajánló

Vezércikk - ajánló

Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
Paláver - ajánló

Paláver - ajánló

A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.

Kapcsolódó tartalmak

Megemlékezés a budapesti gettó felszabadításának 80. évfordulója alkalmából

Megemlékezés a budapesti gettó felszabadításának 80. évfordulója alkalmából

Magyarországon ma biztonságban élhetnek a zsidó közösség tagjai, ugyanis a kormány világossá tette, hogy az antiszemitizmus minden formájával szemben zéró toleranciát érvényesít - jelentette ki Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes vasárnap a budapesti gettó felszabadításának 80. évfordulója alkalmából rendezett megemlékezésen, a Dohány utcai zsinagógában.
@ 2021 Hír TV ZRt. Minden jog fenntartva!