A Real Madrid brazil futballistája, Vinícius Júnior kijelentette: nagyon jól érzi magát a királyi gárdánál és a lehető leghamarabb szeretné meghosszabbítani a szerződését a klubbal.
A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.
A Napi aktuálisban Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő volt a vendég, akik annak kapcsán mondta el szakvéleményét az illegális migrációról, hogy hétfőn tömegbe hajtott egy autós Mannheim belvárosában.
A Napi aktuálisban Skype-on jelentkezett be Robert C. Castel a Magyar Nemzet főmunkatársa, aki ezekről a témákról fejtette ki véleményét: Zelenszkij-Trump találkozó, londoni csúcs, jöhet a Putyin-Trump találkozó.
A Napi aktuálisban Szőnyi Kinga a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége elnök volt a vendég, aki többek között arról beszélgetett Velkovics Vilmos műsorvezetővel, hogy nőjogi konferencián vett részt Magyar Péter.