Híradó

Következik:

Paláver 15:35

Sport

A Barceloneta lesz a Ferencváros ellenfele a férfi vízilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében: a Hannoverben zajló nyolcas döntő csütörtöki második negyeddöntőjében a spanyol együttes rendkívül simán, 12-7-re győzte le az olasz BPM Sport Management csapatát.

• Férfi vízilabda Bajnokok Ligája: A Barceloneta lesz a Ferencváros ellenfele az elődöntőben

Varga Zsolt együttese a csoportküzdelmek során kétszer is találkozott az előző kiírásban bronzérmes barcelonai gárdával: hazai medencében 9-8-ra, a katalán fővárosban pedig 8-5-re kapott ki.

Az elődöntőt pénteken 20.30 órától rendezik.

Férfi Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Hannover:

negyeddöntő:

CNA Barceloneta (spanyol)-BPM Sport Management (olasz) 12-7 (2-1, 4-1, 3-3, 3-2)