Hogyan adták el a magyar bankszektort a privatizáció alatt? És hogyan lehet, hogy az adósságaikat az államra hagyták? A privatizációról szóló minisorozatunk harmadik része is kivételes. Boros Imrével beszélgetett Virághalmy Sarolta, aki most negyven év után eddig titkolt tényekről rántja majd le a leplet.
Az adásban ezúttal is két vendég beszélgetett Jeszenszky Zsolt műsorvezetővel. Ezúttal: Aczél Petra kommunikációkutató és Kelemen János, volt floridai sheriff-helyettes válaszol a kérdésekre.
Magyar Péter hétfői mesedélutánjából egy dolgot biztosan megtudhattunk: valahol léteznek róla valódi szexvideók. A témában a Vezércikk vendégei is véleményt mondtak.
A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.
Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő a Globál Nógrádi Györggyel című podcast heti adásában átfogó képet festett az európai terrorfenyegetettségről és a migráció kihívásairól.
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök számára az ukrán politikai színtér új kihívásokkal van tele: míg néhány évvel ezelőtt a béke embereként aratott elsöprő győzelmet, jelenleg háborúpárti vezetőként tekintenek rá, és rendkívül alacsony a támogatottsága.
Németországban lesújtó bűnözési statisztikák láttak napvilágot. Az adásban szóba kerül az is, hogy Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnök Magyarországon tartózkodik. Nógrádi Györggyel, a Magyar Nemzet főmunkatársával készült a beszélgetés.