A delta variáns nem válogat, így a harmadik oltások tekintetében az idősek, a krónikus betegek és minden olyan ember számára, aki úgy érzi az ő immunitása nem megfelelő háziorvosi, vagy kezelőorvosi konzultációt javaslunk
– mondta az államtitkár. György István közlése szerint eddig mintegy 100 ezer ember kapta meg Magyarországon a harmadik oltást.
Arra a műsorvezetői felvetésre, hogy Karácsony Gergely azt javasolta, szedje össze magát a kormány, mert nem Budapesten egy ideig nem lehetett a harmadik oltásra regisztrálni, a politikus azt mondta, a főpolgármester nem mond igazat.
Természetesen vannak olyan időpillanatok, amikor elfogy egy-egy időpont (…) folyamatosan tölti fel az időpontokat, azon kívül összesen az országban 78 helyen adunk be harmadik, tehát bármelyik oltóhelyre be lehet jelentkezni
– tette hozzá.
Teljes beszélgetés:
HírTV