Mit vigyünk magunkkal, hogyan üljünk, hogyan utazzunk repülőgéppel? Szeszler Szilvia turisztikai szakújságíró repülős utazási tippeket és tanácsokat osztott meg a Mozaikban.
Nem újdonság, hogy a vérünkben megtalálható anyagok orvosi szempontból sokoldalúan felhasználhatók. És szerencsére ez az ízületeink esetében is így van.
Habár már tele a piac dinnyehegyekkel, az igazi, édes magyar szabadföldi dinnye most érkezik. Stábunk Csányban járt, ahol még a madarakat is riogatni kell, hogy legyen mit koppantgatni a nyár a boltokban.
A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.