A Kétfarkú Kutyapárt ellen fog kampányolni Márki-Zay Péter
Megosztás itt:
2021. november 02., kedd 22:51
| HírTV
Megfenyegette a Kétfarkú Kutyapártot Márki-Zay Péter. Az ellenzék miniszterelnök-jelöltje azt mondta: mindenhol azért fog kampányolni, hogy senki se szavazzon a kis pártra. Hódmezővásárhely első embere ezt arra reagálva mondta el, hogy a Kutyapárt elnöke pénteken arról beszélt: Márki-Zay Péter listás helyet ígért nekik, ha nem vesznek részt az előválasztáson
Ifj. Lomnici Zoltán, Lentulai Krisztián és a Ómolnár Miklós arról is beszéltek a Vezércikkben, hogy elégséges büntetés-e az a 260 millió forintos bírság, amit az Állami Számvevőszék szabna ki a dollárbaloldal pártjaira tiltott pártfinanszírozás okán.
Kellemetlen ajándék Mikulásra: a Számvevőszék 260 millióra büntette az ellenzéki pártokat, de fejenként félmilliárd is lehet a vége. Csuhaj Ildikó, az ATV főmunkatársa és Kovács András, az Origo újságírója voltak a vendégeink.
A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.
Kiakadtak az MSZP-ben és becsapva érzik magukat azután, hogy kiderült, visszaélhettek két munkatársuk nevével a 99 Mozgalom „adománygyűjtése" során – nyilatkozta a Magyar Nemzetnek egy neve elhallgatását kérő szocialista politikus.
A tavalyi választási összefogás baloldali pártjaival szemben 500 millió forintos büntetést szabott ki az Állami Számvevőszék (ÁSZ) – tudta meg a Magyar Nemzet.