A részleges napfogyatkozás hazánkban is látható volt
Megosztás itt:
2022. október 25., kedd 19:00
| HírTV
Hazánkban 30 százalékban volt látható a részleges napfogyatkozás. Szerencsére a kijelölt időpontban kicsit kiderült az ég, és így élvezni is lehetett a nem mindennapi látványt. A mostani részleges napfogyatkozást Szerbiában lehetett látni - ott 89 százalékos volt.
Félmillió forint. Ennyiért lehetett bejutni, akár rosszul sikerült írásbeli vizsgával is, az ország egyik elit iskolájába - derítette ki a Metropol. A budapesti Eötvös József Gimnázium igazgatójának vesztegetési ügye kiverte a biztosítékot ezen a héten nemcsak a közéletben, de a Sajtóklub stúdiójában is.
A hetente szombatonként 22:30-kor műsorra kerülő Svenkben mostantól Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét. Ez mostantól nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma lesz. Keddtől péntekig 21 órától gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A Karc FM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99
Az 1919-es balassagyarmati csehkiverés történelmi, hazavédő tettét minden évben számos programmal ünneplik a legbátrabb városban. A bátrak úszásán idén 40-en tisztelegtek így a hősök előtt.