Következik:

Radar 17:30

Sport

Megtáltosodtak a Vörös Ördögök

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg a Manchester United, amely az angol labdarúgó-bajnokság huszadik fordulójának zárómeccsén házigazdaként 4–1-re verte a Bournemouth csapatát.

• Megtáltosodtak a Vörös Ördögök

A hazai együttesben a világbajnok Paul Pogba két gólt szerzett, mellette Marcus Rashford volt eredményes, majd a második félidőben éppen a helyére beállt Romelu Lukaku is betalált.

A United az elefántcsontparti Eric Bailly kiállítása miatt az utolsó tíz percben emberhátrányban játszott.

Ez volt a menesztett José Mourinho helyére a szezon végéig ideiglenesen kinevezett vezetőedző, Ole Gunnar Solskjaer harmadik mérkőzése a csapat kispadján: irányításával a manchesteriek kilenc pontot szereztek, gólkülönbségük pedig 12–3.