2024. 03. 29. Péntek Auguszta napja

Radar

A Fehérvár kiejtette a Ferencvárost

A bajnokságban címvédő és listavezető Ferencváros hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a legutóbbi idényben ezüstérmes MOL Fehérvár FC-től a labdarúgó Magyar Kupa szerdai nyolcaddöntőjének rangadóján.

• A Fehérvár kiejtette a Ferencvárost

A vendégek Nikolics Nemanja révén szereztek vezetést már a nyolcadik percben, de nem sokkal később Stopira öngóljával egyenlítettek a szezonban Bajnokok Ligája csoportkörös zöld-fehérek. Öt perccel az első félidő vége előtt az öngólt vétő fehérvári védő jóvá tette hibáját és eldöntötte a találkozót.

A Fehérvár a nyolc között a Budafokkal találkozik.

MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:

Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC 1-2 (1-2)

korábban:

Szombathelyi Haladás (NB II)-Kisvárda Master Good 0-1 (0-1)

Debreceni VSC (NB II)-BFC Siófok (NB II) 2-1 (1-0, 1-1, 1-1) - hosszabbítás után

Puskás Akadémia FC-Újpest FC 1-2 (0-1)

ZTE FC-Budapest Honvéd 2-1 (0-1, 1-1, 2-1) - hosszabbítás után

Paksi FC-Budafoki MTE 2-4 (2-3)

Tállya KSE (NB III)-MTK Budapest 1-4 (0-2)