Már nem lehet jegyet kapni az Interjúra az egyik washingtoni moziban. A B kategóriás vígjáték valószínűleg senkit se érdekelt volna, ha a Sony szervereit nem töri fel miatta az észak-koreai hadsereg. A Sony a támadás miatt visszavonta a bemutatót, de ezt meg Barack Obama elnök nevezte hibás döntésnek és öncenzúrának. Végül a filmet mégis moziba küldték. „Van valami nagyon amerikai abban, hogy ha betiltottak valamit, akkor mindenki azt akarja csinálni. Most is mindenki erre a filmre kíváncsi, mindegy, hogy milyen. Van, aki előre tudja, hogy csapnivalóan rossz film, de mégis elmegy és megnézi, ha már ekkora botrány volt miatta” – mondta egy mozinéző.
Észak-Korea tagadja, hogy közük lenne a Sony elleni támadáshoz. Az állami hírügynökség egyenesen „felelőtlen majomnak” nevezte az amerikai elnököt, aki szerintük csak háborút akar kirobbantani. Észak-Korea a kínai kormány szerint is ártatlan. „Ez egy ellentmondásos film, ezért az lenne a jó, ha minden fél megőrizné a nyugalmát. Vádaskodás helyett kommunikációra lenne szükség” – fogalmazott Kína külügyi szóvivője.
A filmbemutatóval párhuzamosan a Sony szervereit egy másik hekkercsoport is célba vette. A filmgyár után most az internetes játékhoz használt szervereket tették tönkre. A Playstation rendszere december 24-e este óta nem működik, világszerte több százezer ember a karácsonyi ajándékát se tudta kipróbálni. A Playstation kilövése biztosan nem az észak-koreaiak műve, hanem valószínűleg egy amerikai hekkercsoport áll mögötte, akik ugyanígy megtámadták a másik nagy játékkonzol, a Microsoft Xbox oldalait is.