Hazard és Lukaku is duplázott, Belgium elintézte Tunéziát

Hír TV

2018. június 23., szombat 15:56, frissítve: szombat 19:05

Belgium 5–2-re verte Tunézia legjobbjait az oroszországi labdarúgó-világbajnokság G csoportjában szombat délután.

Eden Hazard buktatása után a bíró – illetve a videóbíró – büntetőt ítélt, amit a belga középpályás értékesített is a mérkőzés 6. percében.

A 15. percben ismét Belgium villant. Romelu Lukaku a bal alsó sarkot lőtte ki 15 méterről. (2–0).

A tunéziai Dylan Bronn szépített a 18. percben. Egy szabadrúgást követően fejelt a kapuba a védő. (2–1)

Az első félidő hosszabbításában ismét Lukaku volt eredményes, amivel 3–1-re növelte előnyét Belgiumnak.

A fordulás után megint jött egy belga gól következett. A Chelsea játékosa, Hazard is másodjára talált be az 51. perben. (4–1).

A csereként beállt Michy Batshuayi hozta össze Belgium 5. gólját. A Dortmund csatára a rendes játékidő utolsó percében volt eredményes.

Tunéziáé az utolsó találat: a Rennes középpályása, Wahbi Khazri rengette meg a hálót a 93. percben. (5–2).

(Fotó: twitter/Football Talk)