2019. július 18.,
csütörtök, Frigyes napja

Kikre adhatjuk le a szavazatunk április 8-án?

Hír TV

2018. február 20., kedd 18:47, frissítve: péntek 10:23

Az április 8-ai választás során a magyarországi lakcímmel rendelkező választópolgárok két darab szavazólapot kapnak, amelyek közül az egyiken a pártlistára voksolhatnak, a másikon pedig az egyéni választókerületi jelöltre. A legtöbb párt már megnevezte a 106 egyéni jelöltjét, sőt valamelyik már vissza is léptette az indulóját.

Bács-Kiskun 1. (Kecskemét)
Fidesz–KDNP: Salacz László
Jobbik: Lejer Zoltán
DK: Kopping Rita
LMP: Vágó Gábor
Együtt: Kacsó Balázs
Momentum: Szarvas Koppány Bendegúz 

Bács-Kiskun 2. (Kecskemét)
Fidesz–KDNP: Zombor Gábor
Jobbik: Radics Tivadar
MSZP–P: Király József
LMP: Tóth Szilárd
Együtt: Somodi Klára
Momentum: Bodrozsán Alexandra

Bács-Kiskun 3. (Kalocsa)
Fidesz–KDNP: Font Sándor
Jobbik: Suhajda Krisztián
MSZP–P: Angel Gabriella
LMP: Kerpács Rezső
Együtt: Szombathelyi Péter
Momentum: Környei Balázs

Bács-Kiskun 4. (Kiskunfélegyháza)
Fidesz–KDNP: Lezsák Sándor
Jobbik: Kollár László
MSZP–P: Horváth Tamás
LMP: Kiss Kálmán Tibor
Együtt: Bükkösi Zoltán
Momentum: Tabajdi Péter

Bács-Kiskun 5. (Kiskunhalas)
Fidesz–KDNP: Bányai Gábor
Jobbik: Farkas Gergely
DK: Molnár László
LMP: Midi Melánia Mirabella
Együtt: Tóth Zoltán
Momentum: Takács Zoltán

Bács-Kiskun 6. (Baja)
Fidesz–KDNP: Zsigó Róbert
Jobbik: Grünfelder Zoltán
MSZP–P: Hajdú Miklós
LMP: Ikotity István
Együtt: Brachinger Tamás
Momentum: Béni Kornél

Baranya 1. (Pécs)
Fidesz–KDNP: Csizi Péter
Jobbik: Fogarasi Gábor
Független: Mellár Tamás
LMP: Keresztes László Lóránt
Momentum: Nemes Balázs

Baranya 2. (Pécs)
Fidesz–KDNP: Hoppál Péter
Jobbik: Gyimesi Gábor
DK: Nagy Ferenc
LMP: Hohn Krisztina
Együtt: Berkecz Balázs
Momentum: Körömi Attila

Baranya 3. (Mohács)
Fidesz–KDNP: Hargitai János
Jobbik: Szőcs Norbert
DK: Lukács János
LMP: Bosnyák András
Együtt–Momentum: Jenei Zsanett

Baranya 4. (Szigetvár)
Fidesz–KDNP: Nagy Csaba
Jobbik: Andrics Alíz
MSZP–P: Vass Péter
LMP: Károly Tibor
Együtt: Vass Péterné
Momentum: Gergely Attila

Békés 1. (Békéscsaba)
Fidesz–KDNP: Herczeg Tamás
Jobbik: Kocziha Tünde
DK: Nagy-Huszein Tibor
LMP: Katalin Ildikó
Együtt: Körömi János
Momentum: Almási István

Békés 2. (Békés)
Fidesz–KDNP: Dankó Béla
Jobbik: Samu Tamás Gergő
DK: Kondé Gábor
LMP: Bencsik Mihály
Együtt: Németh Judit
Momentum: Babinszki Bence

Békés 3. (Gyula)
Fidesz–KDNP: Kovács József
Jobbik: Dévényi-Dabrowsky Géza
MSZP–P: Pluhár László
LMP: Szabó László
Együtt: Bod Tamás
Momentum: Nagy Zoltán

Békés 4. (Orosháza)
Fidesz–KDNP: Simonka György
Jobbik: Szabó Ervin
MSZP–P: Füves Sándor
LMP: Németh Sándor
Együtt: Kovács István
Momentum: Sebők Éva

Borsod-Abaúj-Zemplén 1. (Miskolc)
Fidesz–KDNP: Csöbör Katalin
Jobbik: Jakab Péter
DK: Debreczeni József
LMP: Csoma László
Együtt: Juhász Jánosné
Momentum: Szopkó Tibor

Borsod-Abaúj-Zemplén 2. (Miskolc)
Fidesz–KDNP: Hubay György
Jobbik: Pakusza Zoltán
MSZP–P: Varga László
LMP: Doszpoly Botond
Együtt: Tóth László (időközben visszalépett)
Momentum: Dudás Norbert

Borsod-Abaúj-Zemplén 3. (Ózd)
Fidesz–KDNP: Riz Gábor
Jobbik: Farkas Péter Barnabás
DK: Varga Gergő
LMP: Koleszár István
Együtt: Báder József
Momentum: Kovács József

Borsod-Abaúj-Zemplén 4. (Sajószentpéter)
Fidesz–KDNP: Demeter Zoltán
Jobbik: Egyed Zsolt
MSZP–P: Gúr Nándor
LMP: Üveges Gábor
Együtt: Vajsz Eleonóra
Momentum: Győri Gyula

Borsod-Abaúj-Zemplén 5. (Sátoraljaújhely)
Fidesz–KDNP: Hörcsik Richárd
Jobbik: Mikola Gergely
DK: Záveczki Tibor
LMP: Köteles László
Együtt: Szabó Mihály
Momentum: Pencz András

Borsod-Abaúj-Zemplén 6. (Tiszaújváros)
Fidesz–KDNP: Koncz Ferenc
Jobbik: Bíró László
MSZP–P: Pap Zsolt
LMP: Tarnai Gábor
Együtt: Borbély Péter
Momentum: Budai János

Borsod-Abaúj-Zemplén 7. (Mezőkövesd)
Fidesz–KDNP: Tállai András
Jobbik: Lukács Attila
MSZP–P: Kormos Anna
LMP: Ambrus Gyöngyi
Együtt: Huzsvári Erzsébet
Momentum: Lengyel Ádám

Budapest 1. (V. kerület)
Fidesz–KDNP: Hollik István
Jobbik: Losonczy Pál
MSZP–P: V. Naszályi Márta
LMP: Csárdi Antal
Együtt: Juhász Péter
Momentum: Fekete-Győr András

Budapest 2. (XI. kerület)
Fidesz–KDNP: Simicskó István
Jobbik: Bardócz-Tódor András
DK: Gy. Németh Erzsébet
LMP: Kreitler-Sas Máté
Együtt: Szíjj Zsuzsanna
Momentum: Bedő Dávid

Budapest 3. (XII. kerület)
Fidesz–KDNP: Gulyás Gergely
Jobbik: Gyöngyösi Márton
DK: Bauer Tamás
LMP: Hajdú Mária
Momentum: Kádár Barnabás

Budapest 4. (II. kerület)
Fidesz–KDNP: Varga Mihály
Jobbik:  Kovács Tamás
DK: Niedermüller Péter
LMP: Ungár Péter
Momentum: Benedek Márton

Budapest 5. (VII. kerület)
Fidesz–KDNP: Bajkai István
Jobbik: Stummer János
DK: Oláh Lajos
LMP: Moldován László
Együtt: Nyíri Gábor
Momentum: Soproni Tamás

Budapest 6. (VIII. kerület)
Fidesz–KDNP: Kocsis Máté
Jobbik: Dúró Dóra
DK: Ara-Kovács Attila
LMP: Jakabfy Tamás
Együtt: Baranyi Krisztina
Momentum: Cseh Katalin

Budapest 7. (XIII. kerület)
Fidesz–KDNP: Harrach Tamás
Jobbik: Magvasi Adrián
MSZP–P: Hiszékeny Dezső
LMP: Kerékgyártó István
Együtt: Spät Judit
Momentum: Hajnal Miklós

Budapest 8. (XIV. kerület)
Fidesz–KDNP: Jelen Tamás
Jobbik: Szávay István
MSZP–P: Tóth Csaba
LMP: Barta János
Együtt: Kratochwill György
Momentum: Szücs Attila

Budapest 9. (X. kerület)
Fidesz–KDNP: György István
Jobbik: Tubák István
MSZP–P: Burány Sándor
LMP: Demeter Márta
Együtt: Tábi Attila
Momentum: Tölcsér Borbála

Budapest 10. (III. kerület)
Fidesz–KDNP: Menczer Erzsébet
Jobbik: Z. Kárpát Dániel
MSZP–P: Kiss László
LMP: Ábrahám Júlia
Együtt: Pataki Márton
Momentum: Donáth Anna

Budapest 11. (IV. kerület)
Fidesz–KDNP: Zsigmond Barna Pál
Jobbik: Hegedűs Lorántné
DK: Varju László
LMP: Kanász-Nagy Máté
Együtt: Légrádi Péter
Momentum: Molnár Tibor

Budapest 12. (XV. kerület)
Fidesz–KDNP: László Tamás
Jobbik: Gyenes Géza
DK: Hajdu László
LMP: Szilvágyi László
Együtt: Szigetvári Viktor
Momentum: Krisztics Bianka

Budapest 13. (XVI. kerület)
Fidesz–KDNP: Szatmáry Kristóf
Jobbik: Tokody Marcell
DK: Nemes Gábor
LMP: Mizsei László
Együtt: Vajda Zoltán
Momentum: Hollai Gábor

Budapest 14. (XVII. kerület)
Fidesz–KDNP: Dunai Mónika
Jobbik: Szilágyi György
MSZP–P: Lukoczki Károly
LMP: Schmuck Erzsébet
Együtt: Kóber György
Momentum: Tóth Endre

Budapest 15. (XVIII. kerület)
Fidesz–KDNP: Kucsák László
Jobbik: Makai Tibor
MSZP–P: Kunhalmi Ágnes
LMP: Kassai Dániel
Együtt: Mérő Péter
Momentum: Nagy Károly

Budapest 16. (XX. kerület)
Fidesz–KDNP: Földesi Gyula
Jobbik: Bencsik János
MSZP–P: Hiller István
LMP: Ferenczi István
Együtt: Lázár Róbert
Momentum: Teveli Dalma

Budapest 17. (XXI. kerület)
Fidesz–KDNP: Németh Szilárd
Jobbik: Bereczki Miklós
MSZP–P: Bangóné Borbély Ildikó
LMP: Tenk András
Együtt: Szabó Szabolcs
Momentum: Dukán András Ferenc

Budapest 18. (XXII. kerület)
Fidesz–KDNP: Németh Zsolt
Jobbik: Staudt Gábor
MSZP–P: Molnár Gyula
LMP: Pitz Dániel
Együtt: Hajdu Nóra
Momentum: Orosz Anna

Csongrád 1. (Szeged)
Fidesz–KDNP: Bartók Csaba
Jobbik: Tóth Péter
MSZP–P: Szabó Sándor
LMP: Bodrog Zoltán
Együtt: Nagy Sándor (időközben visszalépett)
Momentum: Mihálik Edvin

Csongrád 2. (Szeged)
Fidesz–KDNP: B. Nagy László
Jobbik: Fackelmann István
MSZP-P: Joób Márton
LMP: Tessényi Judit
Együtt: Györgyey János
Momentum: Boros-Gyevi Gergely

Csongrád 3. (Szentes)
Fidesz–KDNP: Farkas Sándor
Jobbik: Szabó Zoltán Ferenc
DK: Eörsi Mátyás
LMP: D’Elia Viktor
Együtt: Dombi Gábor
Momentum: Hegedűs Barnabás

Csongrád 4. (Hódmezővásárhely)
Fidesz–KDNP: Lázár János
Jobbik: Kiss Attila
MSZP-P: Rója István
LMP: Pongrácz Gergely
Együtt: Wéber Katalin
Momentum: Jakab Tamás

Fejér 1. (Székesfehérvár)
Fidesz–KDNP: Vargha Tamás
Jobbik: Tóth Nóra Tímea
DK: Földi Judit
LMP: Rákosi Judit
Együtt: Buth Sándor (időközben visszalépett)
Momentum: Pintér András Gábor

Fejér 2. (Székesfehérvár)
Fidesz–KDNP: Törő Gábor
Jobbik: Fazakas Attila
MSZP–P: Horváth András
LMP: Perneczky László
Együtt: Bucher Fanni
Momentum: Tóth Péter

Fejér 3. (Bicske)
Fidesz–KDNP: Tessely Zoltán
Jobbik: Varga László Béla
MSZP–P: Bourgla Ossamah (időközben visszalépett)
LMP: Szatmári Ildikó
Együtt: Kulcsár Miklós
Momentum: Molnár Tamás

Fejér 4. (Dunaújváros)
Fidesz–KDNP: Galambos Dénes
Jobbik: Pintér Tamás
DK: Mezei Zsolt
LMP: Illésy István
Együtt: Mihalik Zoltán
Momentum: Kaszó Róbert

Fejér 5. (Sárbogárd)
Fidesz–KDNP: Varga Gábor
Jobbik: Árgyelán János
DK: Szilveszterné Nyúli Ilona
LMP: Lapos Péter
Együtt: Hegedűs Norbert
Momentum: Bálint Zoltán

Győr-Moson-Sopron 1. (Győr)
Fidesz–KDNP: Simon Róbert Balázs
Jobbik: Fodor Roland
DK: Glázer Timea
LMP: Jenei Ferenc
Együtt: Varga Márk
Momentum: Molnár József

Győr-Moson-Sopron 2. (Győr)
Fidesz–KDNP: Kara Ákos
Jobbik: Menyhárt Miklós
MSZP–P: Greguss András
LMP: Takács András
Együtt: Rády Magdolna
Momentum: Liszi Norbert

Győr-Moson-Sopron 3. (Csorna)
Fidesz–KDNP: Gyopáros Alpár
Jobbik: Magyar Zoltán
DK: Szabó Zoltán
LMP: Molnár Ferenc
Együtt: Csornai Károly
Momentum: Budai Zsaklin

Győr-Moson-Sopron 4. (Sopron)
Fidesz–KDNP: Barcza Attila
Jobbik: Brenner Koloman
MSZP–P: Póczik Roland
LMP: Szakács Gyula
Együtt: Nádas Ágnes
Momentum: Supka-Kovácsné Holzhofer Tünde

Győr-Moson-Sopron 5. (Mosonmagyaróvár)
Fidesz–KDNP: Nagy István
Jobbik: Jávor Miklós
LMP: Goda Bálint Zsolt
Együtt: Deschelák Károly
Momentum: Maróti Csanád

Hajdú-Bihar 1. (Debrecen)
Fidesz–KDNP: Kósa Lajos
Jobbik: Herpergel Róbert
MSZP–P: Gurmai Zita
LMP: Murguly Mátyás
Együtt: Szegedi István
Momentum: Horváth Zoltán

Hajdú-Bihar 2. (Debrecen)
Fidesz–KDNP: Pósán László
Jobbik: Kőszeghy Ábel
DK: Varga Zoltán
LMP: Görög Jenő
Együtt: Orosz Tamás
Momentum: Mándi László

Hajdú-Bihar 3. (Debrecen)
Fidesz–KDNP: Tasó László
Jobbik: Csikai József
DK: Káposznyák István
LMP: Kiss Tamás Péter
Együtt: Kosztin Mihály
Momentum: Lakatos Árpád

Hajdú-Bihar 4. (Berettyóújfalu)
Fidesz–KDNP: Vitányi István József
Jobbik: Keresztesy Gergő
MSZP–P: Nagy Attila
LMP: Majoros Imre
Együtt: Oláh Lajos
Momentum: Buzinkay György

Hajdú-Bihar 5. (Hajdúszoboszló)
Fidesz–KDNP: Bodó Sándor
Jobbik: Rigán István
MSZP–P: Dede Tamás
LMP: Radics Péter
Együtt: Rutz Tamás
Momentum: Kovács Imre Krisztián

Hajdú-Bihar 6. (Hajdúböszörmény)
Fidesz–KDNP: Tiba István
Jobbik: Demeter Pál
MSZP–P: Csige Tamás
LMP: Tóth Tamás
Együtt: Szemők Zoltán
Momentum: Kovács Roland

Heves 1. (Eger)
Fidesz–KDNP: Nyitrai Zsolt
Jobbik: Mirkóczki Ádám
DK: Kertészné Kormos Noémi
LMP: Komlósi Csaba
Együtt: Derda Ádám
Momentum: Tóth Zoltán

Heves 2. (Gyöngyös)
Fidesz–KDNP: Horváth László
Jobbik: Vona Gábor
MSZP–P: Hiesz György (időközben visszalépett)
LMP: Reichenberger János
Együtt: Réz Ágnes
Momentum: Scherer Zsuzsanna

Heves 3. (Hatvan)
Fidesz–KDNP: Szabó Zsolt
Jobbik: Sneider Tamás
MSZP–P: Tóth Norbert
LMP: Tóth Norbert
Együtt: Kalcsó Tünde
Momentum: Déri Tibor

Jász-Nagykun-Szolnok 1. (Szolnok)
Fidesz–KDNP: Kállai Mária
Jobbik: Csikós Attila
MSZP–P: Györfi Mihály
LMP: Kelemen István
Együtt: Nagy Attila
Momentum: Szekeres Éva

Jász-Nagykun-Szolnok 2. (Jászberény)
Fidesz–KDNP: Pócs János
Jobbik: Budai Lóránt
DK: Gedei József
LMP: Eszes Béla
Együtt: Bényi Hajnal
Momentum: Pálffy István

Jász-Nagykun-Szolnok 3. (Karcag)
Fidesz–KDNP: Kovács Sándor
Jobbik: Lukács László
DK: Bodó Jánosné
LMP: Sallai R. Benedek
Együtt: Kammerer Gábor
Momentum: Mikle Richárd

Jász-Nagykun-Szolnok 4. (Törökszentmiklós)
Fidesz–KDNP: Boldog István
Jobbik: Csányi Tamás
MSZP–P: Rózsa Endre
LMP: Ecseki Virág Boglárka
Együtt: Lőrincz Gábor
Momentum: Matisz Károly

Komárom-Esztergom 1. (Tatabánya)
Fidesz–KDNP: Bencsik János
Jobbik: Boda Bánk László
MSZP–P: Fekete Miklós
LMP: Körtvélyfáy Menyhért
Együtt: Balogh József
Momentum: Novák László

Komárom-Esztergom 2. (Esztergom)
Fidesz–KDNP: Völner Pál
Jobbik: Nunkovics Tibor
DK: Vadai Ágnes
LMP: Munkácsy Béla
Együtt: Babiczky László (időközben visszalépett)
Momentum: Tóth Kornél

Komárom-Esztergom 3. (Komárom)
Fidesz–KDNP: Czunyiné Bertalan Judit
Jobbik: Tóth Endre
MSZP–P: Sólyom Jöran
LMP: Talabér Gábor
Együtt: Kiss Imre
Momentum: Lakatos Béla

Nógrád 1. (Salgótarján)
Fidesz–KDNP: Becsó Károly
Jobbik: Cseresznyés István
DK: Kovács Zsolt
LMP: Dömsödi Gábor
Együtt: Árvainé Faludi Erzsébet
Momentum: Tóth Csaba

Nógrád 2. (Balassagyarmat)
Fidesz–KDNP: Balla Mihály
Jobbik: Dobrocsi Lénárd
MSZP–P: Csukáné Szerémy Andrea
LMP: Gyenes Szilárd
Együtt: Sütő Dezső
Momentum: Benkó Tamás

Pest 1. (Érd)
Fidesz–KDNP: Aradszki András
Jobbik: Vágó Sebestyén
MSZP–P: Csőzik László (korábban Tóbiás József indult, de visszalépett)
LMP: Turcsán Szabolcs
Együtt: Csornainé Romhányi Judit
Momentum: Gál Alex

Pest 2. (Budakeszi)
Fidesz–KDNP: Csenger-Zalán Zsolt
Jobbik: Császárné Kollár Tímea
DK: Tóth Zoltán
LMP: Szél Bernadett
Együtt: Serény József (időközben visszalépett)
Momentum: Szemző Áron

Pest 3. (Szentendre)
Fidesz–KDNP: Hadházy Sándor
Jobbik: Pál Gábor
DK: Király Miklós
LMP: Drávucz Zsolt
Együtt: Elek Zsófia
Momentum: Vásárhelyi Judit

Pest 4. (Vác)
Fidesz–KDNP: Rétvári Bence
Jobbik: Fehér Zsolt
DK: Krauze István
LMP: Matkovich Ilona
Együtt: Jakab Zoltán
Momentum: Juhász Béla

Pest 5. (Dunakeszi)
Fidesz–KDNP: Tuzson Bence
Jobbik: Varga Zoltán Péter
DK: Rónai Sándor
LMP: Kiss Csaba
Együtt: Vargha Nóra
Momentum: Kohut Ákos

Pest 6. (Gödöllő)
Fidesz–KDNP: Vécsey László József
Jobbik: Víg János
MSZP–P: Makrai Zoltán
LMP: Lengyel Szilvia
Együtt: Gombkötő Róbert
Momentum: Molnár László

Pest 7. (Vecsés)
Fidesz–KDNP: Szűcs Lajos
Jobbik: Sas Zoltán
DK: Nyeste Andrea
LMP: Apostol Klaudia
Együtt: Tóth Judit
Momentum: Kalasovszky Bernadett

Pest 8. (Szigetszentmiklós)
Fidesz–KDNP: Bóna Zoltán
Jobbik: Lupa János
MSZP–P: Stefanik Zsolt
LMP: Danics Nikoletta
Együtt: Orosz László
Momentum: Tótok József

Pest 9. (Nagykáta)
Fidesz–KDNP: Czerván György
Jobbik: Bozsik József
MSZP–P: Török Zsolt
LMP: Szalay Sándor
Együtt: Törökné Fejes Györgyi
Momentum: Kiss Zoltán

Pest 10. (Monor)
Fidesz–KDNP: Pogácsás Tibor
Jobbik: Lendvay Endre
MSZP–P: Torzsa Sándor
LMP: Lutter Ferenc
Együtt: Papp Roland
Momentum: Janzsó Miklós

Pest 11. (Dabas)
Fidesz–KDNP: Pánczél Károly
Jobbik: Magyar Péter
MSZP–P: Kücsön Sándor
LMP: Török László
Együtt: Benkovits Cecília
Momentum: Galgóczi Péter

Pest 12. (Cegléd)
Fidesz–KDNP: Földi László
Jobbik: Volner János
DK: Szüdi János
LMP: Földi Áron
Együtt: Szabó László
Momentum: Mucsinyi Levente

Somogy 1. (Kaposvár)
Fidesz–KDNP: Gelencsér Attila
Jobbik: Miháldinecz Gábor
DK: László Imre
LMP: Busa József
Együtt: Kerepesi Tibor
Momentum: Berg Dániel

Somogy 2. (Barcs)
Fidesz–KDNP: Szászfalvi László
Jobbik: Ander Balázs
DK: Remes Gábor
LMP: Sipos Zoltán
Együtt: Németh Imre
Momentum: Rózsa András

Somogy 3. (Marcali)
Fidesz–KDNP: Móring József Attila
Jobbik: Steinmetz Ádám
MSZP–P: Mészáros Géza
LMP: Filák Péter
Együtt: Pintér Lóránt
Momentum: Fábián László

Somogy 4. (Siófok)
Fidesz–KDNP: Witzmann Mihály
Jobbik: Potocskáné Kőrösi Anita
MSZP–P: Harangozó Gábor
LMP: Gál Ferenc
Együtt: Zsiga Csaba
Momentum: Nagy Dávid

Szabolcs-Szatmár-Bereg 1. (Nyíregyháza)
Fidesz–KDNP: Szabó Tünde
Jobbik: Lengyel Máté
MSZP–P: Csabai Lászlóné
LMP: Szoboszlay György
Együtt: Lővei Csaba
Momentum: Babosi György

Szabolcs-Szatmár-Bereg 2. (Nyíregyháza)
Fidesz–KDNP: Vinnai Győző
Jobbik: Fülöp Erik
DK: Helmeczy László
LMP: Cselószki Tamás
Együtt: Ambrus Magdolna
Momentum: Szántó Gábor

Szabolcs-Szatmár-Bereg 3. (Kisvárda)
Fidesz–KDNP: Seszták Miklós
Jobbik: Gyüre Csaba
DK: Rakoczki Dénesné
LMP: Makranczi István
Együtt: Herczku Tímea
Momentum: Matejka Rita

Szabolcs-Szatmár-Bereg 4. (Vásárosnamény)
Fidesz–KDNP: Tilki Attila
Jobbik: Adorján Béla
MSZP–P: Bihari Miklós
LMP: Tempfli József
Együtt: Ritter Ottó
Momentum: Áncsán Márton

Szabolcs-Szatmár-Bereg 5. (Mátészalka)
Fidesz–KDNP: Kovács Sándor
Jobbik: Apáti István
DK: Rácz Erika
LMP: Tárkányi Sándor
Együtt: Máté Miklós Domonkos
Momentum: Magyar Péter

Szabolcs-Szatmár-Bereg 6. (Nyírbátor)
Fidesz–KDNP: Simon Miklós
Jobbik: Kész Géza
MSZP–P: Veres János
LMP: Czimre József
Együtt: Hegyháti Szilvia
Momentum: Bankus Tibor János

Tolna 1. (Szekszárd)
Fidesz–KDNP: Horváth István
Jobbik: Szabó Balázs
MSZP–P: Harangozó Tamás
LMP: Hadházy Ákos
Együtt: Misli Balázs (időközben visszalépett)
Momentum: Rácz Norbert 

Tolna 2. (Dombóvár)
Fidesz–KDNP: Potápi Árpád János
Jobbik: Fenyvesi Csaba
DK: Gecséné Slárku Szlivia
LMP: Kretz István
Együtt: Ádám Csaba
Momentum: Sárdi Csaba László

Tolna 3. (Paks)
Fidesz–KDNP: Süli János
Jobbik: Bencze János
MSZP–P: Heringes Anita
LMP: Dömötörné Solymár Orsika
Együtt: Schuckert Viktória
Momentum: Dobosi Norbert

Vas 1. (Szombathely)
Fidesz–KDNP: Hende Csaba
Jobbik: Balassa Péter
MSZP–P: Nemény András
LMP: Németh Ákos
Együtt: Varga Tamás
Momentum: Falta Péter

Vas 2. (Sárvár)
Fidesz–KDNP: Ágh Péter
Jobbik: Rába Kálmán
MSZP–P: Szabó Lajos
LMP: György István
Együtt: Herege Mónika
Momentum: Kovács Attila

Vas 3. (Körmend)
Fidesz–KDNP: V. Németh Zsolt
Jobbik: Bana Tibor
DK: Balogh Tibor
LMP: Bogáti András
Együtt: Szabó Judit
Momentum: Gerencsér Mária

Veszprém 1. (Veszprém)
Fidesz–KDNP: Ovádi Péter
Jobbik: Varga-Damm Andrea
MSZP–P: Mesterházy Attila (időközben visszalépett)
LMP: Gerstmár Ferenc (időközben visszalépett)
Együtt: Erdei Rita (időközben visszalépett)
Momentum: Meződi János
Független: Kész Zoltán

Veszprém 2. (Balatonfüred)
Fidesz–KDNP: Kontrát Károly
Jobbik: Kepli Lajos
DK: Deák Istvánné
LMP: Ságodi Zoltán
Együtt: Nógrádi Nóra
Momentum: Kiss László

Veszprém 3. (Tapolca)
Fidesz–KDNP: Fenyvesi Zoltán
Jobbik: Rig Lajos
MSZP–P: Kárpáti Lajos
LMP: Takács Lajos
Együtt: Molnár Tibor
Momentum: Csermák Éva

Veszprém 4. (Pápa)
Fidesz–KDNP: Kovács Zoltán
Jobbik: Töreki Milán
MSZP–P: Gőgös Zoltán
LMP: Tomán Attila
Együtt: Bányai Katalin
Momentum: Iker Áron

Zala 1. (Zalaegerszeg)
Fidesz–KDNP: Vigh László
Jobbik: Benke Richárd
MSZP–P: Góra Balázs
LMP: Paksy Zoltán
Együtt: Sági Tamás
Momentum: Fodor Zsolt

Zala 2. (Keszthely)
Fidesz–KDNP: Manninger Jenő
Jobbik: Weller-Jakus Tamás
DK: Kovács Viktória
LMP: Temesvári Tibor
Együtt: Kárász Márton
Momentum: Elekes István

Zala 3. (Nagykanizsa)
Fidesz–KDNP: Cseresnyés Péter
Jobbik: Zakó László
DK: Horváth Jácint
LMP: Károlyi Attila
Együtt: Jellinek János
Momentum: Polónyi Tamás