Suarezék elintézték a házigazdákat, a szaúdiak a hosszabbításban nyertek

Hír TV

2018. június 25., hétfő 17:59, frissítve: hétfő 20:57

Uruguay 3–0-ra verte a házigazda Oroszországot, míg Szaúd-Arábia 2–1-re Egyiptomot az oroszországi labdarúgó-világbajnokság A csoportjában hétfő délután.

A 10. percben Luis Suarez egy szabadrúgásból juttatta előnyhöz Uruguay válogatottját Oroszországgal szemben. (1–0).

Uruguay a 23. percben tovább növelte  előnyét, miután Diego Laxalt lövése megpattant az orosz Cserisev lábán, és pattant a hálóba a kapus mellett. (2–0).

A harmadik találat is a dél-amerikaiak részéről érkezett: Edinson Cavani juttatta a hálóba a labdát a 90. percben. (3–0).

Az Egyiptom–Szaúd-Arábia mérkőzésen Mohamed Salah, a Liverpool középpályása talált be elsőként a 22. percben a szaúdiak kapujába. (0–1).

A válasz az első játékrész 47. percében érkezett Salman Al Faraj részéről, büntető formájában. (1–1).

A 95. percben Salem Al Dawsari góljával végül Szaúd-Arábia fordítani tudott, és nyerte a mérkőzést. (1–2).

(Fotó: twitter/DailyNewsEgypt)