2019. július 18.,
csütörtök, Frigyes napja

A Hír TV sporthírei

Nyolcadikak lettek a magyarok a nyíltvízi úszók csapatversenyében

Az aranyérem óriási harcban dőlt el, végül a németek mindössze két századdal nyertek az olaszok és hárommal az amerikaiak előtt

Ludogorec–Ferencváros 2-3

Parádés játékkal idegenben is megérdemelten nyert a Fradi a bolgár ellenfele ellen.

Női junior kézilabda Eb - Románia legyőzésével elődöntőben a magyarok

A magyar válogatott 31-21-re nyert Románia ellen szerdán a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjében.

Kékszalag: Hat-hétszáz hajót várnak a szervezők

A Kékszalag Európa leghosszabb tókerülő vitorlásversenye, amelyet először 1934-ben rendeztek meg.

Holtan találták a britek világ- és Európa-bajnok dzsúdósát

A 36 éves sportember testére két nappal eltűnését követően, Wolverhampton közelében egy domboldalon bukkantak rá.

A 19. lett a magyar szinkronúszócsapat a szabadprogramban

A 19. helyen végzett a magyar csapat a szabadprogramban a kvangdzsui világbajnokságon.

Olasz Anna 17., Rohács Réka a 18. lett 5 kilométeren

Olasz Anna a 17., Rohács Réka pedig a 18. helyen végzett a nyíltvízi úszók női 5 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság szerdai napján.

BL-selejtező: A Valletta FC lehet a Ferencváros ellenfele

A máltai Valletta FC hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a luxemburgi F91 Dudelange csapatával, így idegenben szerzett több góllal továbbjutott.