2019. október 15.,
kedd, Teréz napja

A Hír TV sporthírei

Magyarország-Azerbajdzsán 1-0

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra nyert Azerbajdzsán ellen az Európa-bajnoki selejtezősorozat vasárnapi játéknapján, a Groupama Arénában.

Japán Nagydíj: Bottas győzött Szuzukában, világbajnok a Mercedes

A 30 éves versenyzőnek ez az idei harmadik, pályafutása hatodik futamgyőzelme, Szuzukában pedig ez az első sikere.

Japán Nagydíj: Vettel a pole pozícióban

A 32 éves versenyzőnek ez az idei második, egyben pályafutása 58. időmérős elsősége, a szuzukai pályán ötödször az övé az első starthely.

Rossi: Csak a győzelem elfogadható vasárnap

Rossi arról is beszélt, hogy a csütörtöki kudarcnál elsősorban a hozzáállás miatt volt csalódott.

Garázs: A BMW és a Lexus „legleg” modelljei

A Hír TV autós magazinjában ezúttal két csúcskategóriás autó mutatkozott be, íme a BMW M8 és a Lexus RC300h.

Vereség a vb-ezüstérmestől

A magyar labdarúgó-válogatott 3-0-ra kikapott csütörtökön a világbajnoki ezüstérmes horvát csapat vendégeként a spliti Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Kásler Miklós: Az úszás és a vízilabda a magyar identitás részévé vált

A kormány olyan uszodaépítési programot hajt végre, amelynek eredményeként minden magyarországi járásban lesz uszoda.

Horvát-magyar összecsapások Split utcáin

A horvát-magyar labdarúgó Európa-bajnoki selejtezője kapcsán rendkívüli biztonság intézkedéseket vezettek be a dalmát városban.