Híradó

Bayer show 13:00

Cseh 3, Hosszú 1 aranyat nyert a 2. napon

2017. április 20., csütörtök 20:26, frissítve: csütörtök 22:12

Két aranyat nyert Cseh László a magyar úszó országos bajnokság második, csütörtöki napján.

Az olimpiai ezüstérmes úszó 50 pillangón, valamint 200 méter vegyesen csapott elsőként célba. Szintén a férfiaknál 400 vegyesen Bernek Péter végzett az első helyen. Hosszú Katinka is bezsebelt egy aranyat, 200 vegyesen lett első, ráadásul idejével a világranglista élére ugrott. 400 gyorson a 16 éves Késely Ajna hatalmas bravúrt mutatott be. Elsőként ért célba Hosszú Katinka, valamint Kapás Boglárka előtt. Az 50 méter pillangó női döntőjét Molnár Flóra nyerte.