Tüttő Kata nem tudja, hogy kié a felelősség, ha a Lánchíd állapota miatt baleset történik. A főpolgármester-helyettes abban bízik, hogy nem történik baj. Több szakvélemény is arra jutott, hogy a Lánchíd állapota folyamatosan romlik, így a felújítást mielőbb meg kell kezdeni. A fővárosi jelentések ellenére Karácsony Gergely május végén úgy döntött, hogy elhalasztják a Lánchíd felújítását. A felelősséget pedig a kormányra hárította.
Sós Csaba volt péntek este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége. A magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya elmondta Hosszú Katinka esetleges visszatéréséről, hogy az olimpiai bajnok úszónk már távol van attól, hogy főszereplő legyen.
Amíg az Amnesty International Magyarország igazgatójának testvére a gyanú szerint az elmúlt időszakban több száz milliós adócsalást követett el, addig a Vig Dávid vezette Soros-közeli szervezet a hazánk elleni külföldi támadásokhoz kreált muníciót.
A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.
Gyanúsítottakat egyelőre nem, de több tanút már kihallgatott a Karácsony Gergely fémjelezte 99 Mozgalmat érintő bűnügyben az adóhatóság – tudta meg a Magyar Nemzet.