2025. 06. 14. Szombat Vazul napja
Jelenleg a TV-ben:

Monitor

Következik:

Hazahúzó 02:00

Belföld

Pániküzemmódba kapcsolt a Tisza Párt elnöke

Magyar Péter egy bosszúszomjas, háborúpárti javaslathoz adta a nevét,

  • Pániküzemmódba kapcsolt a Tisza Párt elnöke

Már több napja fenn volt az Európai Parlament hivatalos felületein az a brüsszelita dokumentum, amely alapján Ukrajnának további fegyvereket akarnak küldeni, Magyarországot pedig megbüntetnék azért mert élni mert vétójogával. Az indítvány egyik előterjesztője a Tisza Párt elnöke, Magyar Péter, aki hét fős frakciójával az Európai Néppártban (EPP) tagja. A Bennfentes cikkében rámutat, hogy szerda délelőtt, mielőtt a háborúpárti indítványt szavazásra bocsájtották volna, Dömötör Csaba, fideszes EP-képviselő hozta nyilvánosságra, hogy annak előterjesztői között Magyar Péter is szerepel. 

A fideszes politikus ezzel lebuktatta Magyar Pétert, hogy kezdeményezője volt egy brutális brüsszeli javaslatnak, ami továbbra is pénzelné az ukrajnai öldöklést. Magyar Péter ettől bepánikolt, és hazudozni, hárítani kezdett. A portál összefoglalójából kiderül, hogy a Tisza Párt elnöke előbb tagadott, majd azt kezdte el hajtogatni, hogy csak tévedésből került oda a neve az előterjesztők közé. 

A teljes cikket a Magyar Nemzet oldalán olvashatják, IDE KATTINTVA!

 

Ezek is érdekelhetik

Legfrissebb híreink

Célpontban Aranyosi Péter + videó

Célpontban Aranyosi Péter + videó

Aranyosi Péter a cigányozást követően, már zsidózik is. Magyar Péter humoristája Auschwitzból szökött zsidó néniknek nevezte a Mikroszkóp Színpad közönségét.

Műsorok

Svenk, a HírTV mozimagazinja

Svenk, a HírTV mozimagazinja

A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Sajtóklub - ajánló

Sajtóklub - ajánló

Aktuális kérdések, hétről-hétre! Fontos témák, kivételes vélemények! Minden vasárnap 19 óra 10 perctől órától jelentkezik Sajtóklub című műsorunk.
Vezércikk - ajánló

Vezércikk - ajánló

Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
Paláver - ajánló

Paláver - ajánló

A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.

Kapcsolódó tartalmak

Menczer Tamás: Világos üzenetet küldünk Zelenszkijnek + videó

Menczer Tamás: Világos üzenetet küldünk Zelenszkijnek + videó

"Orbán Viktor a Harcosok Klubjában!" címmel tett közzé bejegyzést a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán pénteken. Menczer Tamás azt írta: a Voks 2025-öt már kétszer annyian küldték vissza, mint a Tisza Párt szavazását, még 8 nap, szóljatok mindenkinek, világos üzenetet küldünk Zelenszkijnek: NEM!
@ 2021 Hír TV ZRt. Minden jog fenntartva!