Elszólta magát Tarr Zoltán a Tisza Párt kongresszusán: az EP-képviselő szerint azért nem mutatják be a kormányprogramjukat, mert nem is ők csinálják. A párt a tervek szerint ma mutatja be szakértőit, és Magyar Péter évértékelőt tart, azonban a rendezvényre a Hír TV munkatársait nem engedték be.
Rendbontás és példátlan viselkedés a magyar Parlamentben! Még ezt is külföldi mintára csinálják, legutóbb Szerbiában láttunk hasonlót. Ott pride, erőszak és káosz, itt gyermekvédelem és stabilitás. Melyiket választod? - tette fel a kérdést legújabb Facebook-bejegyzésében a kormánypártok kommunikációs igazgatója.
Az 1867. évi I-XII. törvénycikkek nyomtatott, hiteles példányát ajándékozta a Fidesz-KDNP-frakció az Országgyűlési Múzeumnak kedden; a dokumentumra Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke bukkant egy antikvárium árverésén.
A hetente szombatonként 22:50-kor műsorra kerülő Svenkben Zavaros Eszter műsorvezető kalauzolja a nézőket a magyar filmipar múltjába, jelenébe és jövőjébe.
Vezércikk – a sajtóban ez az a műfaj, ami meghatározza az adott médium legfontosabb üzenetét, de ez már nem csak a nyomtatott sajtótermékek privilégiuma. Hétfőtől péntekig 20 óra 55 perctől gyakorló zsurnaliszták, szókimondó véleményvezérek elemzik a nap legfontosabb híreit.
A HírFM és a HírTV közös műsora a Paláver. Itt a hallgatók közvetlenül is részt vehetnek a műsorfolyamban. Minden hétköznap 15 óra 30 perctől. A műsor telefonszáma: +36 (1) 799 29 99.
A nyugdíjasok után az édesanyák kedvezményeit támadja Magyar Péterék szakértője - írja a Magyar Nemzet. Petschnig Mária Zita egy Tisza rendezvényen kritizálta a két gyermekes anyák szja-mentességet. Szerinte ez a lépés értelmetlen.
A klinikai szakpszichológus hangsúlyozta, nem azzal van probléma, ha valaki más szexuális orientációval rendelkezik, hanem azzal, ha a gyerekek nem az érettségi szintjükhöz megfelelő eseményekkel, látvánnyal találkoznak.