Híradó

Radar 22:40

NB I: Debrecenben égett meg a Fradi

• NB I: Debrecenben égett meg a Fradi

Debrecenben kapott ki a listavezető Ferencváros a labdarúgó NB I. 21. fordulójában. A zöld-fehérek 2-1-es vereséget szenvedtek. A győztes gólt a 93. percben az élete első NB I-es mérkőzését játszó, 18 éves Zsóri Dániel szerezte – ollózva. A Diósgyőr hazai pályán győzte le a Honvédot 2-1-re, míg a sereghajtó Haladás otthon kapott ki a Mezőkövesdtől, szintén 2-1-re. Az Újpest a Puskás Akadémia otthonából hozta el a három pontot (0-1), míg a Kisvárda–Paks találkozón nem született gól. A forduló zárómérkőzésén a címvédő MOL Vidi 3-1-re győzött az MTK otthonában.