Sissi zsiráfjától a biodómig 03:00

Gázolt a Paks, talpra állt az Újpest, megtört az MTK-átok

2017. február 25., szombat 18:29, frissítve: szombat 19:51

Komoly verést mért a Mezőkövesdre a Paks a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójában.

A hazaiak már az első félidőben 4–0-ra vezettek, a második félidőben még egy gólt szereztek, a végeredmény 5–0 lett.

A Honvéd 1–0-ra gyűrte le a Debrecent, a piros-feketék ezzel ideiglenesen vezetik a bajnoki tabellát.

Az Újpest talpra állt a múlt heti súlyos vereség után, idegenben győzték le a Haladást 2–0-ra.

Győzött az MTK is, a kék-fehérek gólgazdag meccsen, 3–2-re verték a Diósgyőrt – a fővárosiak 2015 októbere óta nem nyertek idegenbeli bajnokit.

A Gyirmót sokáig vezetett a Vasas ellen, akik azonban egyenlítettek, a végeredmény 1–1.

A forduló rangadója, a Ferencváros–Videoton mérkőzés 0–0-ás döntetlennel zárult.