CPAC Magyarország 2024 04:20

Del Potro menetel, Cilic meglepetésre búcsúzott

Hír TV

2018. március 28., szerda 15:18, frissítve: szerda 18:54

Kialakult a legjobb nyolc mezőnye a miami kemény pályás férfitenisztornán. A jó formában lévő Del Potro bejutott a negyeddöntőbe, Marin Cilic viszont meglepetésre búcsúzott.

Továbbra is tart Juan Martín del Potro jó formája. Az argentin a szerb Krajinoviccsal találkozott a 16 között, aki ellen nem okozott gondot a továbbjutás. Az első szettet 6:4-re, míg a másodikat még simábban, 6:2-re nyerte. A következő körben pedig a kanadai Milos Raoniccsal találkozik.

Meglepetésre búcsúzott a tornán másodikként kiemelt Marin Cilic. A horvátot az amerikai Isner búcsúztatta. Az első szett rövidítés után lett az amerikaié, míg a másodikat simán 6:3-ra hozta.

Következő ellenfele a dél-koreai Csonghjon lesz, aki a portugál Sousát múlta felül 6:4, 6:3-ra.

Ott van a legjobb nyolc között a negyedik helyen kiemelt Alex Zverev. A német az ausztrál Kyrgiost győzte le két szettben, 6:4-re megnyerve mindkét játszmát.

Ellenfele az elődöntőbe jutásért Borna Coric lesz. A horvát a kanadai Shapovalovot verte. Az első szettet rövidítéssel hozta Coric, Shapovalov azonban egyenlített, miután 6:4-re megnyerte a másodikat. A mindent eldöntő harmadik játszmát a horvát húzta be szintén 6:4-gyel.