Paláver

Híradó 17:00

Az 5. helyért játszik a magyar női vízilabda-válogatott

2017. július 26., szerda 16:23, frissítve: szerda 16:32

10-9-re legyőzte Görögországot, így a 5. helyért játszhat a magyar női vízilabda-válogatott a vizes vb-n.

A találkozó elején pontatlanul és bizonytalanul játszott Bíró Attila szövetségi kapitány együttese, amely a nagyszünetre háromgólos hátrányba került. A pihenő után azonban magára talált a csapat, a harmadik negyedet 5-0-ra hozták a magyarok, innen pedig már nem engedték ki a kezükből a győzelmet. A válogatott legeredményesebbje a háromgólos Keszthelyi Rita volt. A magyarok pénteken 13.30-kor Olaszország ellen szállnak vízbe az ötödik helyért.

A görög Eleni Kszenaki és Bujka Barbara a női vízilabdatornán az 5-8. helyért játszott Magyarország–Görögország mérkőzésen a 17. vizes világbajnokságon a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában.
A görög Eleni Kszenaki és Bujka Barbara a női vízilabdatornán az 5–8. helyért játszott Magyarország–Görögország-mérkőzésen a 17. vizes világbajnokságon a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában